TKO ĆE OSVOJITI WIMBLEDON?

Federer (zahvale banagels)

Blog
utorak, kolovoz 21, 2007

Roger je osvojio 50. titulu,Master Series.Pobjedom nad Blakom rezultatom od 6-1, 6-4.Usput oprostite kaj se dugo nisam javljao,pišem na drugom blogu (adresa je tko neznam http//www.teken_fan.bloger.hr).
federerroger @ 12:20 |Komentiraj | Komentari: 14 | Prikaži komentare
ponedjeljak, kolovoz 13, 2007
Novak Djokovic

Slika će vam sve reći.Da Roger je izgubio od Đokovića rezultatom od 7-6 (2),2-6,7-6 (2).Ali nije to ništa bude ga on ubio sljedeći put.Come on Roger!!!
federerroger @ 14:44 |Komentiraj | Komentari: 49 | Prikaži komentare
nedjelja, kolovoz 12, 2007
Roger Federer

Roger je dobio Radeka Stepaneka rezultatom od 7-6 (6) i 6-2 u zadnjem setu.Sada igra sa Đokovićem u finalu.Đoković je dobio Nadala ali moj blog je o Federeru tako da to ne trebam to pisati.Come on Roger!!!!
federerroger @ 13:07 |Komentiraj | Komentari: 34 | Prikaži komentare
subota, kolovoz 11, 2007

Roger je Austrijanca nekadašnjeg broja 1 Lleyton Hewitta rezultatom od 6-3 i 6-4 u zadnjem setu.Usput imam još jedan blog o igrici kome se da neka posjeti http://www.teken_fan.bloger.hr
Roger je dobio Hewitta i tako će sve koji mu dođi na put.Come on Roger!!!

federerroger @ 17:28 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
četvrtak, kolovoz 9, 2007

Roger je dobio našega Ivu Karlovića od 7-6 (2) 7-6 (3). Roger se namučio ali bolji pobjeđuje i da Rogeru je rođendan.

Federer osvojio Wimbledon

NAKON skoro četiri sata igre Švicarac Roger Federer došao je do petog u nizu wimbledonskog trofeja pobjedivši Rafaela Nadala s 3:2 u setovima (7-6, 4-6, 7-6, 2-6, 6-2).

Ovom pobjedom Federer je dostigao Bjorna Borga koji je također pobijedio pet puta zaredom na Wimbledonu, prvi put 1976. a posljednji 1980. godine. Inače, najviše pobjeda u Wimbledonu, sedam, imaju Pete Sampras i W.C. Renshaw još davnih 1880-tih godina.

Rafael Nadal bio je opasan protivnik, i umalo je prekinuo Federerov niz od pet pobjeda na Wimbledonu, no Švicarac je ponovo uspio. A koliko je dobar vidjeli smo u posljednjem setu kada je pri rezultatu 3:2 te na servis Nadala spasio četiri break lopte i poveo s 4:2.

Nakon što je osvojio posljednji poen, Federer se bacio na koljena, slaveći pobjedu i slušajući ovacije publike. Od pet wimbledonskih pobjeda Federera, do ove je najteže došao.

federerroger @ 22:06 |Komentiraj | Komentari: 7 | Prikaži komentare
ponedjeljak, srpanj 2, 2007
Evo još tri videa prvo Thank God for Roger Federer!!!

Sada ide 10 najboljih poena Rogera!!!!!

I sada zadnji i najbolji video veliki i mali Roger!!!!

Usput tko nije znao Haas je predao Rogeru.Sljedeći meč igra u srijedu.Može on to.Come on Roger!!!!!
federerroger @ 21:08 |Komentiraj | Komentari: 46 | Prikaži komentare
nedjelja, srpanj 1, 2007
Prvo ću vam pokazati rokera Rogera,jako je smiješno!!!

Sada ću vam pokazati živćanog Roddicka i brzog Federera!!!!

federerroger @ 19:49 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
subota, lipanj 30, 2007
Photo Titled Federer Serves

Roger je dobio Marata Safina i nastavio pobjeđivati. Rezultat je bio  6-1, 6-4 i 7-6 (7-1) u zadnjem setu. Sada igra sa Njemcem Tommyem Hassom. Može on to. Come on Roger!!!

federerroger @ 21:37 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
četvrtak, lipanj 28, 2007

Roger je prošao drugo kolo dobivši Juan Martin del Pota 6-2, 7-5 i 6-1 u zadnjem setu.Kiša ih je prekinula kada je bilo 6-2, 7-5 i 2-0,Rogeru je trebalo samo 11 minuta da završi sa 2-0 do 6-1.Zapanjuće ha?Pomeo ga je a tako će i sve ostale koji mu dođu na put.Come on Roger!!!
federerroger @ 20:10 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare
utorak, lipanj 26, 2007

Kralj Wimbledona je lagono prošao 1. kolo.Dobio je Teimuraz Gabashvilia 6-3, 6-2 i 6-4 u zadnjem setu.Razbio ga je.Come on Roger.
federerroger @ 15:33 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare
nedjelja, lipanj 24, 2007

federerroger @ 13:49 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
utorak, lipanj 19, 2007
E ovo je zakon.Tri videa morate to vidjet,umrijet ćete od smijeha!!!!!!!!!!

Prvo car

Sada Nadal

Sada Đjoković

To sam sam napravio jer nema kaj za pisat.Uskoro je Wimbledon.
federerroger @ 18:21 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
nedjelja, lipanj 10, 2007

Jebiga,Roger je izgubio po 8. put od Nadala.Bilo je 6:3 4:6 6:3 i 6:4.Po 8. put da je ovo dobio osvoio bi se Grand Slamove,ali kaj se može bude ga on sljeđeći put.Pozzz svima!
federerroger @ 18:40 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare
petak, lipanj 8, 2007

Car je pobjedio Davydenka 7:5 7:6 (5) 7:6 (7).Dugo se mučio neznam točno vrijeme.Sada igra s pobjednikom od Nadala i Đjokovića,ja bih želio pobjedu Đjokovića,ali s Nadalom je napetije.Pozzzz svima!!!!!!
federerroger @ 17:27 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
nedjelja, lipanj 3, 2007

Roger je ubio Youzhnyog u pojam.Bilo je 7:6 (3) ,6:4 i opet 6:4.Sada igra četvrtfinale s Robredom.Može on to.Come on Roger!!!!!
federerroger @ 20:35 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
utorak, svibanj 29, 2007

JOŠ JEDNA EKSPRESNA POBJEDA FEDERERA! FEDERER JE RJEŠIO U PRVOM KOLU RUSSELA 6-4, 6-2, 6-4!!!!!!!!!
MEČ JE BIO ODLIČAN I TOTALNO JE DOMINIRAO FEDERER!
TAKO TREBA! COME ON ROGER! IDEMO DALJE!
federerroger @ 19:43 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
nedjelja, svibanj 27, 2007

Roger igra sa Amerikancem Michaelom Russelom koji je 68 na ATP listi.Michael ima 557 bodova. Roger je 1. nositelj.On je dobar ali je Roger bolji.Come on Roger.Evo i slike Michaela.

federerroger @ 18:53 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
subota, svibanj 26, 2007
Stade Philippe Chatrier

Službeno je počeo Roland Garros 2007! Svi se nadamo da će Roger osvojiti. Za ždrijeb pojetite ovu stranicu: :http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/draws/ms/index

Pozzz svim Rogerovim fanovima i navijačima.
federerroger @ 21:21 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare